Eker - Kral-Sakir-Ekerde
/images/haberler/kralsakir.png

Kral Şakir

Eker, çocuklar tarafından en sevilen ve en çok takip edilen karakterlerden biri olan Kral Şakir'le buluştu. Çocukların kahramanı Kral Şakir, Eker'in lezzet ve sağlık dolu Çikolatalı Puding, Muzlu Puding, Çilekli Yoğurt ve Şeftalili Kayısılı Yoğurt ürünlerinin ambalajlarında yer alıyor.
Eker, ailelerin çocuklarına güvenle yedirebileceği taze sütten yapılan, glukoz-fruktoz şurubu ve koruyucu katkı içermeyen ürünlerini, çocukların çok sevdiği çizgi film kahramanı Kral Şakir'in eğlenceli dünyasıyla renklendiriyor.

Çocukların büyük bir keyifle tüketilebileceği, ailelere güven veren ürünler, okul gıdası etiketi almaya uygun sağlıklı atıştırmalıklar, çocukların çok seveceği sıkma ambalajda satışa sunulan ürünlerde, Kral Şakir karakterleri sayesinde lezzet ve eğlence bir araya geliyor.

Uluslararası çizgi film kanalı Cartoon Network tarafından yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen çocuk animasyon dizisi olan Kral Şakir, Türkiye'nin dışında Ortadoğu ve Kuzey Afrika'da 18 ülkede çocuklar tarafından merakla izleniyor.

Kral Şakir'in yer aldığı reklamımızı izlemek için Tıklayınız

icebus

SOĞUTUCU ARAÇLARIMIZLA EKER LEZZETLERİ KAPINIZDA
market.eker.com

Eker Süt Ürünleri Gıda San. ve Ticaret A.Ş. Tüm telif hakları saklıdır © 2021