Eker - Kalite-Standartlari
/images/haberler/kalite1.png /images/haberler/kalite2.png /images/haberler/kalite3.png /images/haberler/kalite4.png

Kalite Standartları ve Belgeleri

Kalite Anlayışımız
Kalite kavramının bilincinde olmak başarımız için kaçınılmaz bir şarttır. Bu nedenle Eker Süt Ürünleri olarak kalite çalışmalarına büyük önem vermekteyiz. Tüm ürünlerimiz için Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca onaylanan Gıda Sicil ve Üretim Sertifikalarına sahibiz.

Ayrıca Eker Süt Ürünleri Kalite Yönetim Sistemi TS EN ISO 9001:2008 belgesine, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi TS EN ISO 22000 belgesine ve Helal Gıda Uygunluk belgesine sahiptir.


Kalite Politikamız

Tüketici Memnuniyeti:
Tüketicilerin sürekli olarak tercih ettiği, alırken ve tüketirken güven duyduğu, standart ve hijyenik koşullarda ürün geliştirmek ve üretmek.

Müşteri Memnuniyeti:
Müşterilerimize ve bayilerimize sunulan hizmet kalitesinin arttırmak ve zamanında servis sunmak. Müşteri taleplerini en üst düzeyde karşılamak için teknolojik ve sanayi alanındaki gelişmeleri takip etmek. Bu gelişmeleri firmamız bünyesinde uygulamaya yönelik "sürekli iyileştirme" çalışmalarını yapmak ve desteklemek.

Çalışanlarımızın Memnuniyeti:
Tüm çalışanlarımızın karşılıklı etkileşim ve eğitimlerle toplam kaliteyi bir yaşam felsefesi olarak benimsenmesini sağlamak ve bunun sonucunda yaşam standardımızı yükseltmek. Personelimizin Eker'li olmaktan gurur ve mutluluk duymasını sağlamak.

Tedarikçilerimizin Memnuniyeti:
Mal ve hizmet sunan üretici ve tedarikçilerimizin, Eker'in "sürekli iyileştirme" politika ve hedefleri doğrultusunda kendilerini geliştirmelerini ve toplam kalite bilincini benimsemelerini sağlamak.

Ortakların Memnuniyeti:
Kalite Politikalarımızla şirketin verimliliğini artırarak, karlılığı devamlı yükselen ve yatırımlarını öz kaynaklarıyla finanse eden bir firma olmak.


Gıda Güvenliği Politikamız
Tanımlanmış ve ölçülebilir kalite kriterlerine uygun, fiziksel, kimyasal veya mikrobiyolojik açıdan herhangi bir bulaşma olmamış, insan sağlığını tehlikeye sokmayacak ürünlerin üretilmesini ve müşteriye sunulmasını sağlamaktır.

icebus

SOĞUTUCU ARAÇLARIMIZLA EKER LEZZETLERİ KAPINIZDA
market.eker.com

Eker Süt Ürünleri Gıda San. ve Ticaret A.Ş. Tüm telif hakları saklıdır © 2021