Eker

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Manifestomuz

/images/haberler/toplumsalesitlik1.png /images/haberler/toplumsalesitlik2.png

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Manifestomuz
Eker Süt Ürünleri olarak, 2016 yılında Birleşmiş Milletlerin küresel bir inisiyatifi olan Kadının Güçlenmesi Prensipleri'ne (WEPs) imza atarak; kadın-erkek ayrımı yapmaksızın dayanışma anlayışı ile çalışan, toplumsal cinsiyete duyarlı bir şirket olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.
Kadınların tüm sektörlerde ve her düzeyde ekonomik yaşamın içinde yer almasını sağlamak amacıyla kadınların güçlenmesini hedefleyen WEPs platformunun ilkelerini benimsiyor ve iş dünyasında yaygınlaşmasına katkı sağlamaya çalışıyoruz.
Eker'in sektöründe en beğenilen şirketler arasında yer alma başarısının arkasında, cinsiyet eşitliğine inanarak kadın ve erkek tüm insan kaynağı yeteneklerinden faydalanabilmesi yer alıyor.
Toplumsal cinsiyet eşitliğine verdiğimiz önemi, insan kaynağı uygulamalarımızla iç iletişimde ve kurumsal iletişim süreçlerimizde kullandığımız dile de yansıtmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımıza cinsiyet eşitliği konusunda eğitim ve kurumsal destek sağlayarak; eşitlikçi, adil, sağlıklı, güvenli, şiddetin hiçbir türüne hoşgörü göstermeyen, dayanışmacı bir anlayışın şirketimizde kök salması için çaba gösteriyoruz.
Eker olarak, Türkiye'de kadınların iş hayatında daha fazla yer almasıyla, ülkemizin ekonomik ve sosyal açıdan güçlenmesinin ivme kazanacağına inanıyor, bu konuda farkındalık yaratan çalışmaları desteklemeyi de taahhüt ediyoruz.

Kadın İsterse Yapar videomuzu izlemek için Tıklayınız

icebus

SOĞUTUCU ARAÇLARIMIZLA EKER LEZZETLERİ KAPINIZDA
market.eker.com

Eker Süt Ürünleri Gıda San. ve Ticaret A.Ş. Tüm telif hakları saklıdır © 2021