Eker

Eker I Run 2023 Manifesto Videosu

Eker I Run, 10. yılın heyecanı ve Cumhuriyetin 100. yılının coşkusuyla yola çıktı

Eker I Run 2023 Manifesto Videosu

Eker Süt Ürünleri tarafından, spor sevgisini ve iyilikleri çoğaltmak amacıyla düzenlenen Eker I Run Koşusu'nda 10. yıl heyecanı yaşanıyor.

10 yıl önce 750 kişiyle başlayan ve gelinen aşamada 3 bin 500 kişinin katıldığı dev bir koşu festivaline dönüşen Eker I Run, 1 Ekim Pazar günü Bursa'da yapılacak. 'Koşuyoruz' mottosuyla düzenlenecek 10. Eker I Run'ın konsepti bir manifesto videosuyla paylaşıldı. Videoda, 10. yılın heyecanı ve Cumhuriyetin 100. yılının coşkusuyla yapılan Eker I Run'ın hayatın tüm renklerini kucakladığı; yeni başlangıçlara, iyiliğe ve eğlenceye doğru koştuğu vurgulandı.

Sağlıklı yaşam, spor, eğlence ve iyiliği bir araya getiren Eker I Run, 10. yılını ulaşarak koşu ekosisteminin köklü organizasyonlarından biri haline geldi. 10. yılında daha büyük bir heyecanın yaşandığı Eker I Run, 1 Ekim 2023 Pazar günü Bursa'da düzenlenecek.

Profesyonel koşuculardan kurumsal takımlara, koşuya yeni başlayan katılımcılardan çocuklara kadar farklı profillerden katılımcılara açık olarak yapılan Eker I Run'ın 'Koşuyoruz' başlığını taşıyan yeni mottosu bir manifesto videosuyla paylaşıldı. 2014 yılından bu yana durmadan koşan Eker I Run'ın; 10. yılın heyecanı ve Cumhuriyetin 100. yılının coşkusuyla bir kez daha yola çıktığı ifade edildi. Sadece bir koşu olmaktan öte büyük bir festivale dönüşen etkinliğin, Cumhuriyetin değerleriyle birlikte hayatın tüm renklerini kapsayarak; umuda, iyiliğe, hayallere, eğlenceye koştuğu anlatıldı.

Kayıtlar başladı
Kayıt süreci başlayan 10. Eker I Run kapsamında; 42K Maratonu, 15K ve 5K yarışlarının yanı sıra Minik Adımlar Koşusu ve Paten Yarışı yapılacak. Eker I Run organizasyonunun en anlamlı etkinliklerinden olan Yardımseverlik Koşusu'nda ise Adım Adım ile birlikte sivil toplum kuruluşlarının sosyal değer yaratan projeleri için bağış toplanarak bu projeler için kaynak yaratılacak.

Koşu severler, 10. Eker I Run'a https://www.ekerkosu.com/ adresini ziyaret ederek kayıt olabiliyor.

icebus

SOĞUTUCU ARAÇLARIMIZLA EKER LEZZETLERİ KAPINIZDA
market.eker.com

Eker Süt Ürünleri Gıda San. ve Ticaret A.Ş. Tüm telif hakları saklıdır © 2021